Rekrutacja

Poszukiwanie specjalistów IT, o określonych kompetencjach, jest coraz trudniejsze i kosztowniejsze. Z naszą pomocą można te działania zoptymalizować, rekrutując najlepszych kandydatów, lub współdzieląc zasoby.

 

Wszystkie firmy, będące członkami klastra, mogą skorzystać z usług zespołu HR, który specjalizuje się w wyszukiwaniu na rynku i zatrudnianiu specjalistów IT. Począwszy od doświadczonych analityków, architektów i programistów, aż po młodych informatyków, którzy dopiero zaczynają swoją profesjonalną przygodę w branży.

Nasz zespół jest elastyczny, dostosowuje swoje działania do realnych wymagań. Dzięki temu można korzystać z ich usług na wiele sposobów, począwszy od jednorazowych zleceń po długoterminowe, złożone zlecenia cykliczne.

Klaster pokrywa wszelkie koszty związane z rekrutacją, pobierając jedynie symboliczną opłatę- wyłącznie w formie premii za sukces. Dzięki takim warunkom powierzenie Human Cloud działań HR może przynieść uwolnienie znacznych środków, które nasi członkowie mogą przeznaczyć nap na pozyskiwanie nowych klientów i realizację projektów.